Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri

Doğum Günü Partisi için her şeyi ayarladınız. Peki yılda 1 kutladığınız bu önemli gün için nasıl bir sofra hazırlayacaksınız? Sizler için doğum günü partilerinde sofraların olmazsa olmaz yiyeceklerini derledik.

Makarna Salatası

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Makarna Salatası)

Her şeyin modası geçer ama makarna salatasının asla! Makarna salatası her doğum günü sofrasının vazgeçilmezidir. Misafirlerinizin görünce mutluluk duyacağı makarna salatasını sofralarınızdan eksik etmeyin!

Kanepe

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Kanepe)

Parti denildiği zaman akla ilk gelen yiyeceklerden biri kanepedir. Özellikle de çok vaktiniz kalmadıysa tost ekmeği ile hızlıca hazırlayabilirsiniz. Her damak tadına uygun farklı çeşitleri ile masada yerini alır almaz misafirlerinizin ilgisini çekecektir.

Cupcake

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Cupcake)

Doğum günü partilerinin enfes tatlısı Cupcake’dir. Birbirinden farklı figür ve desenleri sayesinde hem sofranızın görüntüsünü güzelleştirir hem de damaklarda güzel bir tat bırakır.

Sigara Böreği

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Sigara Böreği)

Patatesli, peynirli, kıymalı ve benzeri birçok çeşidiyle her damak tadına uygun bir sigara böreği hazırlayabilirsiniz. Her yaş grubunun severek yediği sigara böreğini bu listeye eklemezsek olmazdı!

Meyve Çubukları

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Meyve Çubuğu)

Sağlıklı ve hafif atıştırmalık isteyenler için meyve çubukları büyük bir görev üstleniyor. Mevsim meyvelerinden seçerek çubuklara yerleştireceğiniz taze meyveler, hem rengarenk görüntüsüyle göz kamaştırıcı bir görüntü oluşturacak hem de kolay hazırlanışı sayesinde çok zamanınızı almayacaktır.

Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Partilerinin Vazgeçilmez Yiyecekleri (Doğum Günü Pastası)

Ve… Doğum günü partilerinin assolisti Doğum Günü Pastası olmadan bir kutlama kesinlikle düşünemeyiz. E-Mağazamızda yer alan birbirinden farklı konseptlerdeki pastalar ile sevdiklerinizin doğum günleri için kişiselleştirilebilir pasta siparişi verebilirsiniz.

Comments are disabled.