İstanbul’da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021

Her sene heyacanlı bir şekilde hızlıca gelmesini beklediğimiz gündür doğum günlerimiz. Sizin ya da sevdiklerinizin doğum günü yaklaştıysa ve siz hala nerede kutlayacağınıza karar veremediyseniz üzülmeyin! İstanbul’da doğum günü kutlayabileceğiniz mekanları sizin için derledik.

Yeşilköy Sahili

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Yeşilköy Sahili)

Yeşilliklerin arasında, denize karşı hafif esen rüzgar eşliğinde doğum günü kutlaması yapabileceğiniz en güzel yerlerden biri Yeşilköy Sahili’dir. Eğer ki açık hava kutlamalarını seviyorsanız kesinlikle tercihleriniz arasında olmalıdır.

Florya Atatürk Ormanı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Florya Atatürk Ormanı)

Sessizliği seven bir yapınız varsa en doğru tercih Florya’da bulunan Atatürk Ormanı’dır. Huzur veren kuş sesleri eşliğinde sevdiklerinizle birlikte eğlenceli doğum günleri kutlayabilirsiniz.

Pierre Loti

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Pierre Loti Tepesi)

Doğum gününüzü İstanbul’un en güzel seyir noktalarından biri olan Pierre Loti’de kutlayabilirsiniz. İstanbul’a tepeden bakarken hayatın bütün stresini o an unutmak eminiz sizi de çok mutlu edecektir.

Belgrad Ormanı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Belgrad Ormanı)

Doğa tutkunları için İstanbul’da bulunmaz bir nimet; Belgrad Ormanı. Şehirden uzakta doğayla iç içe bir doğum günü planlıyorsanız adresiniz kesinlikle Belgrad Ormanı olmalı!

Florya Sosyal Tesisi

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (İBB Florya Sosyal Tesisi)

Denize sıfır olan olan tesis, birbirinden farklı güller ve laleler ile kaplanmıştır. Bir yanda mavinin huzuru, diğer bir yanda ise birbirinden güzel çiçeklerin bulunduğu bu güzel konumda eşsiz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirebilirsiniz.

Rumeli Kavağı

İstanbul'da Doğum Günü Kutlaması İçin Öneriler 2021 (Rumeli Kavağı)

Yeşil ile mavinin buluştuğu en güzel yerlerden bir tanesi Rumeli Kavağı’dır. Günübirlik konaklama yapılabilir. Bu nedenle birçok kişinin doğum günleri kutlaması için tercih edilen bu konumda eşsiz deniz manzarası eşliğinde keyifli bir doğum günü kutlamasında bulunabilirsiniz.

En güzel doğum günü pastası için Pastam Geldi’ye göz atmayı unutmayın.

Comments are disabled.