Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021

Evliliğe doğru adım atan gelin ve damatlarımızın düğün öncesi basamaklarından biri söz, diğeri ise nişandır. Söz Nişan Pastası ise bu törenlerimizin olmazsa olmaz objelerinden biridir. Törenin konseptine uygun, görsel olarak tatmin edici ve lezzetli bir pasta seçimi kolay olmuyor.

Mutlu bir evliliğe doğru yol alan ve şu sıralar tatlı telaşlar ile meşgul olan çiftlerimize yol göstermek için en çok tercih edilen söz ve nişan pastalarını bu yazımızda derlemek istedik.

 

 Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Söz Pastası 1)

Söz Pastası

Özel günlerinde sadeliğe ve şık olmaya özen gösterenler için doğru bir tercihtir. Bu pastamız beyaz renginin yanı sıra üzerindeki tek bir çiçek süslemesiyle sadeliğe önem verenlerin tercihidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020- 2021 (Türk Kahvesi Pastası)

Türk Kahvesi Pastası

Gelin isteme törenlerimizin olmazsa olmaz geleneklerinden olan Türk kahvesini pastalarımızda kullanmazsak olmazdı! Bu pastamız gelenek ve göreneklere önem veren çiftlerimizin tercihleri arasında yer alıyor.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Meyve Şöleni Pastası)Meyve Şöleni Pastası

Şeker hamuru pastalarını tercih etmeyen çiftlerimiz daha çok meyve konseptli pastalarımıza yöneliyor. Sadece kek, krema ve meyveden oluşan bu pastamız özel günleriniz için en lezzetli pastalarımızdan sadece bir tanesi.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri (Siyah Nişan Pastası)

Siyah Nişan Pastası

Klasik nişan pastalarının dışına çıkıp farklı olmak isteyenlerin tercihi. Siyah nişan pastası, vamp duruşu ile törenlerin dikkat çeken objelerinden biri.

Söz Nişan Pastası Önerileri (Gelin Damat Nişan Pastası)

 

 

Gelin Damat Nişan Pastası

Her kadın ve erkeğin hayali olan büyülü gelinlik ve damatlık artık pastalarımızda da yer alıyor.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

Deniz Kabuklu Nişan Pastası

Törenlerinde deniz temalı konsept planlayan yaz gelinlerimizin ilk tercihi deniz kabuklu nişan pastasıdır. Sade bir görüntüye sahip olan Deniz Kabuklu Nişan Pastası, üzerinde yer alan deniz kabuklarıyla oldukça dikkat çekicidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

İnci Nişan Pastası

İnci görüntüsünün yansıttığı sadelik ve şıklık özellikle pasta ile bir araya geldiği zaman inanılmaz bir görüntü ortaya çıkıyor. Nişan törenlerinde sadeliğe ve bir o kadar da şıklığa önem veren gelinlerimizin tercihidir.

 

 

Söz Nişan Pastası Önerileri 2020-2021 (Güvercinli Nişan Pastası)

 

 

Güvercinli Nişan Pastası

Saflığı, şeffaflığı, doğallığı, özgürlüğü ve en önemlisi barışı temsil etmekte olan güvercinlerimizi pastamızda buluşturduk. Çiftlerimizin bir ömür mutlu birlikteliklerine atacakları en önemli adımlarında güvercinli nişan pastamız ile mutluluklarına ortak oluyoruz.

 

Özel günleriniz için yanınızdayız!

Pastam Geldi ailesi olarak özellikle de özel günleriniz için pasta üretmeyi çok seviyoruz!

Söz Nişan Pastası kategorimizdeki diğer pastalara göz atmayı ihmal etmeyin.

Comments are disabled.