Düğün Pastası seçerken nelere dikkat edilmeli?

Yeni evlenecek çiftlerin en özel günü olan düğün gününde birçok detay bulunmaktadır. Bu detaylar süreç içerisine girildiğinde hem yorucu hem de kafa karıştırıcı olabilir. Düğünün en önemli anlarından biri olan pasta kesme anı ise hem kutlama yapmak için hem de bir gelenek oluşturması nedeniyle es geçilmemesi gereken detaylar arasında yer alır. Sizler için düğün pastası konusunda doğru seçimleri yapmanızı sağlayacak unsurları bir araya getirdik;

  1. Düğün pastası zevkinize ve konseptinize uygun olmalı; Düğün pastası modelleri kafa karıştıracak kadar çok olabilir bu nedenle istediğiniz detayları bir araya getirerek bir eleme yöntemiyle doğru pastaya karar verebilirsiniz. Bu noktada pastanın konseptinize uymasında oldukça önemlidir. Düğün salonlarında kullanılan maket pastalar genellikle konsepte uyumlu olmadığı için tercih edilmemektedir. Bu nedenle seçeceğiniz pasta bohem tarzlı naked pasta, şeker hamuru kaplı düğün pastası gibi farklı modellerde olabilir.
  2. Dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise davetli sayınıza yetecek pasta miktarıdır. Pasta hazırlık aşamasında davetli sayınızdan biraz daha yüksek bir sayı vermeniz daha iyi olacaktır. Bunun en önemli nedeni yetip yetmeme konusunda bir şüpheye düşmeden pastanız ikram edilebilmesidir.
  3. Pastayı kime yaptıracaksınız? Düğün zamanı neredeyse her şeyi düşünmeniz gerekmektedir. Bu nedenle sizi düğün esnasında mağdur etmeyecek, kaliteli malzeme ve taze ürün sunacak referansları güçlü firmalarla çalışmanız sizin yararınıza olacaktır.
  4. Trendlere uygun pasta seçimi de oldukça önemlidir. Son dönemlerde yapılan pastaları inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Düğün Pastası

Doğru Lezzeti Seçmek Önemlidir

Hayatınızın en önemli günü olan düğününüz de siz kadar seçimleriniz de dikkat çekecektir. Pastam Geldi size en kaliteli düğün pastası fırsatlarını sunarak uygun fiyata lezzetli bir ürün elde etmenizi sağlar. En özel gününüzde yanınızda olan Pastam Geldi ekibi düğününüzde de yanınızda olarak hayallerinize kavuşmanızı sağlar. Eğlenceli, romantik düğün pastaları sizin istediğiniz kişi sayısına uygun olarak istediğiniz yere ve istediğiniz zaman diliminde teslimatı yapılacak şekilde ayarlanmaktadır. Siz de farklı konseptlere uygun pastanızı seçerek düğününüze tat katabilirsiniz.

Birbirinden farklı düğün pastası modelleri için mutlaka Düğün Pastası kategorimize göz atın!

Comments are disabled.