Sevgiliye Doğum Günü Mesajı 2022

Sevgiliniz için yılın en önemli günü kendisinin doğum günüdür. Sevgiliniz doğum gününde özel hissetmek ister. Bu özel günde sevgiliye doğum günü mesajı göndermek oldukça önemlidir.

Hayatınızdaki o özel kişi attığınız mesajla kendini değerli hissederken aynı zamanda mutlu olmalıdır. Bu sebeple duygusal doğum günü mesajı yazmanızı öneriyoruz.

Sevgiliye doğum günü mesajı hazırlamakta zorlanıyor ancak çok özel bir mesaj göndermek istiyorsanız sizler için hazırladığımız mesajlardan yararlanabilirsiniz. İlk etapta hangi mesajı göndereceğiniz konusunda çeşitli kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple tüm mesajlar sizler için özel olarak hazırlanmıştır.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Canım, insan evinin nerede olduğunu bilmeden yaşarmış yıllarca, öyle kış günü sokakta kaldığını fark etmez de evi var zannedermiş. Kış günü sokakta kaldığımı seninle tanıştıktan sonra anladım. İnsan, insanın evi olmadıktan sonra hiçbir çatı ev değilmiş meğerse… Şimdi hayatım boyunca yaşadığım en güzel evde, kalbinde yaşıyorum. İyi ki doğdun. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgiliye Duygusal Doğum Günü Mesajı

Sevgilim, hayatın dört değil beş mevsimden oluştuğunu ve en güzel mevsimimin sen olduğunu bilmelisin. Seninle beraber yeşerdim, sevginle beraber çiçek açtı ruhum. Seninle öğrendim hayatın diğer renklerini, aşkın insana nasıl hissettirdiğini bana sen gösterdin. Güzel gözlerinden gördüm dünyanın tüm güzelliklerini. Şimdi yeni yaşında, beni sana getiren yaşta, her ne kadar yanında olamasam da kalbinde edindiğim yerin huzuru içerisindeyim. Doğum günün kutlu olsun.

Duygusal Doğum Günü Mesajı

Sevgilim, hayatımız boyunca her yanlışımızı paylaşacağımız, kahkahalarımızla sokakları inleteceğimiz, mutluluktan saçmalayacağımız, yaşadığımız her şeyde birbirimize koşacağımız nice yaşların olsun. Seninle aşamayacağımız hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk yok. Hayat bize ne getirirse getirsin tüm aşkımla ve sevgimle sana geleceğim. Yeni yaşının daha fazla mutluluk daha fazla huzur ve istediğin her şeyi sana getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgilinize Doğum Günü Pastası Aldınız mı?

Sevgiliye doğum günü pastası, tıpkı sevgiliye doğum günü mesajı gibi önem arz etmektedir.

Pastam Geldi olarak en özel günlerinizde mutluluğunuzu arttırmak adına özel tasarım pastalar hazırlamaktayız.

Doğum Günü Pastası ve Sevgili Pastaları kategorimize göz atmayı unutmayın!

Comments are disabled.